Loading…

Co právě proběhlo a co plánujeme?

aktuality z Podlipanska

Podlipansko v novém

Dnešním dnem počínaje nás po několikatýdenní odmlce opět najdete na adrese www.podlipansko.cz. Spolu se spuštěním nového webu vám jistě neuniklo, že i logo MAS Podlipanska prošlo úpravou. Do nové sezony vcházíme s nadšením a v aktuálnějším hávu.

Věříme v lidi, kterým není lhostejné, co je za plotem. Věříme, že společně můžeme vytvořit místo příjemné pro život. My, tým MAS Podlipanska, jsme tu hlavně díky vám – abychom spolu mohli vylepšovat, modernizovat, ale i zpohodlňovat náš kraj. Spolu s vámi sousedy, přáteli, obcemi, spolky a vlastně i každým, kdo má zájem se zapojit, sázíme stromy, čistíme řeky, organizujeme vzdělávací akce a sbíráme vzpomínky pamětníků. Společnými silami děláme Podlipansko atraktivnější, přívětivější k životu i k seberealizaci jeho obyvatel. Bez vás všech by to zkrátka nešlo. A my jsme si řekli, že je načase vnést do naší mnohaleté spolupráce trochu čerstvého vzduchu.

V pečecké kanceláři, v ráji šanonů, sešívaček, kancelářských svorek a obrovského množství kávy, se koncem roku začaly dít velké věci. Začalo to vcelku nevinně: vnímali jsme, že naše webové stránky už nejsou moc „trendy“. Trochu závistivě jsme pošilhávali po webech organizací, jejichž stránky byly jednodušší, vzdušnější a hlavně přehlednější. A co teprve směr, kterým se vyvíjí grafická podoba loga! Těsně před Vánoci to přišlo: shodli jsme se, že do nové sezóny chceme vykročit v novém kabátu. Svěže, s chutí a energií.

Naším cílem nebyla razantní změna, ale aktualizace a vnesení elánu do prezentace Podlipanska. Lámali jsme si hlavy, jak odlehčit našemu logu. Zvolili jsme nekomplikované písmo se snadno zapamatovatelným decentním lipovým listem. To vše v kombinaci antracitové a jarně pozitivní zelené – „naší“ barvy, symbolizující úrodný kraj, nový růst. Až se s naším novým logem setkáte na hlavičkovém papíru, určitě i na vás dýchne jaro.

Webové stránky byly pořádným oříškem. Snažili jsme se, aby byly nadčasové, uživatelsky přívětivé a měly i něco z nás. Aby hledání zabralo minimum času, ať už máte zájem o informace o nových výzvách, nebo jen hledáte kontakt. Kromě nezbytných informací a dokumentů nepřehlédněte kategorii Naši hrdinové, kde přinášíme rozhovory s inspirativními lidmi z regionu. Samozřejmě nechybí ani tipy na výlety nebo kalendář akcí v sekci Co se chystá.

Během prvních týdnů provozu nás ještě čeká vyladění posledních nedokonalostí, ale už teď jsme tu pro vás. Pokud vás trkne do očí něco, co by bylo vhodné opravit, budeme jenom rádi, když nám o to napíšete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Věříme, že na vás bude odlehčené logo působit stejně pozitivně, jako na náš tým. A že si nové webové stránky rychle oblíbíte - nejdéle ve chvíli, kdy zjistíte, že zdlouhavému hledání požadované informace tu dávno odzvonilo. Navštivte www.podlipansko.cz a přesvědčte se sami :-) 

 

 LOGO PODLIPANSKO

kancelář a korespondenční adresa:
MAS Podlipansko, o.p.s.
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu: 438868349/0800

únor 2023
Ne Po Út St Čt So
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Log in

create an account