POLABÍ regionální produkt®

Jste řemeslník nebo výrobce potravinářských, přírodních či zemědělských produktů z regionu Polabí? Chcete se od konkurence odlišit značkou, která je zárukou kvality, místa původu, šetrnosti výroby k životnímu prostředí a velkého podílu ruční a duševní práce při výrobě?

Potom si zažádejte o značku POLABÍ regionální produkt®, která Vám přinese kromě výše uvedeného také propagaci výrobků, pozvánky k účasti na trzích a jarmarcích a další výhody. Značka POLABÍ regionální produkt® je udělována kvalitním místním produktům od roku 2008 a je součástí Asociace regionálních značek, která zastřešuje systém regionálního značení a propaguje regionální produkty v celostátním měřítku.

Regionální značení je jednou z cest, jak zviditelnit konkrétní region a upozornit na zajímavé produkty, které zde vznikají. To ocení jak turisté, kteří upřednostňují pořízení pravého a kvalitního suvenýru z kraje, tak místní obyvatelé podporující "svého" místního výrobce, jenž se mnohdy nesnadno vypořádává s konkurencí anonymního a levného zboží.

Místním živnostníkům, zemědělcům, malým a středním firmám proto značka přináší především:

  • KONKURENČNÍ VÝHODU a zvýšení odbytu
  • PROPAGACI výrobců a jejich tvorby, začlenění do platformy Asociace regionálních značek
  • SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a praxe, sounáležitost s regionem
  • ÚČAST na prezentačních a prodejních akcích, trzích, jarmarcích jarmarcích a celostátní akci PORTA APERTA - brány dílen, farem a výroben certifikovaných regionálních produktů dokořán

Propagace značky a značených výrobků probíhá jednak formou tiskovin (plakáty, letáky, Zpravodaj Podlipanska, čtvrtletník Asociace regionálních značek apod.), prostřednictvím médií (webové stránky, e-shop Poklady z regionů, Facebook, Instagram), dále pak na společenských a kulturních akcích a prezentacích výrobců. A protože je značení výrobků v jistém smyslu turistickým produktem a produktem venkova, mohou se výrobci účastnit také různých veletrhů.

Bližší informace o tom, jak získat značku naleznete ve Výzvě k předkládání žádostí o udělení značky POLABÍ regionální produkt®.


Více informací o značce POLABÍ regionální produkt® a Asociaci regionálních značek naleznete na:

http://podlipansko.cz/nase-projekty/77-regionalni/152-polabi-regionalni-produkt

http://www.regionalni-znacky.cz/

https://www.facebook.com/RegionalniZnacky/

https://www.instagram.com/regionalni_znacky/

https://www.pokladyzregionu.cz/

https://www.porta-aperta.cz/

S dotazy ohledně značky POLABÍ regionální produkt® se obracejte na koordinátorku značky:

Ing. Kateřinu Pospíšilovou, Ph.D., 721 170 388, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.podlipansko.cz

 

Základní dokumenty k certifikaci:

Souvisejí články podle tagů

 

 LOGO PODLIPANSKO

kancelář a korespondenční adresa:
MAS Podlipansko, o.p.s.
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu: 438868349/0800

únor 2023
Ne Po Út St Čt So
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Log in

create an account